Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Det er faktisk ingen grunn til å kjøpe sjokoladecookies i butikken, for dine hjemmelagde overgår de fleste. Og det selv om oppskriften er så enkel som her. Hvis du har lyst å leke litt, kan du legge til litt krydder eller tilsette nøtter.
Sendt inn av Cecilie Natvig
Caneles er vanedannende godt og er kjent for sitt opphav i Bordeaux. Inne i er de kremete og myke. Utenpå er du brune og blanke, Vi har gitt dem ekstra smak av jul.
På nasjonaldagen skal det være mange kaker på bordet. For festens yngste kan det være vanskelig å balansere store kakestykker på tallerkenen. Disse kakene er perfekte å ta i en liten klype.
Dette er en oppskrift som gir alle muligheter for å utnytte kreativiteten. Barna vil også elske å leke seg til morsomme figurer som de etter på kan putte i munnen å kose seg.
Makroner er deilige. Denne oppskriften gir deg muligheten til å legge noe ekstra på, nemlig roser. De lager du selvfølgelig selv.
I stedet for biff er det grillet laks som får glede av béarnaisen. Og den lager du selvsagt selv med den enkle men gode oppskriften.
Les hele sakenEksotisk kylling med snøfrisk-ost er en smakfull kyllingrett som kan lages fra bunnen av, med egen kyllingkraft, eller med kraft fra butikken.
Les hele sakenGrégoire Hoppenots Fleurie-er lever opp til at Beaujolais er det «nye» Burgund, med en annen druesort og et annet terroir, men prisene er fortsatt og heldigvis svært moderate.
Les hele sakenTo varianter av pinot noir, og en morsom ikke helt tørr blandingsrosé i litersflaske. Da er vi i gang.
Les hele sakenHer er nemlig risen og grønnsaken tilberedt sammen til en riktig god risotto.
Les hele sakenDenne drinken gir deg energi bare gjennom sitt fantastiske utseende. Og så smaker den i tillegg utrolig godt.
Les hele saken