Rør alt til luftig krem. Form egg med to skjeer.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Dette er sikkert den eneste oppskriften du trenger for å lage denne populære sausen. Du lager den på maks 15 minutter.
Denne vrien på guacamole er med majones og ketchup. Topp som alternativ til Thousand Island-dressing.
Det er knapt noe som smaker mer av sommer enn grillet fisk, og griller du den hel bevarer du alle de gode smakene.
Les hele sakenFor her er det krydderet tandoori masala som gjør susen.
Les hele sakenSherry har en gyllen fortid, før forsterkningen, som stadig flere yngre vinmakere henter fram igjen.
Les hele sakenDenne spanske hvitvinen gjør en super jobb som erstatning og ikke minst byr den på veldig god valuta for pengene på 60+ pol.
Les hele sakenSalt, eksotisk og velsmakende. Okonomiyaki – en type japansk pannekake - gir oss de beste smakene fra det japanske kjøkkenet, og er et utmerket valg til fredagskosen.
Les hele sakenEmpress' kombuchaer er det ultimate startpunkt for å lage alkoholfrie drinker som gir umiddelbart lyst på en til. Og så er det bare å kjøre på.
Les hele saken