Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev.
Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
×
Velg de nyhetsbrevene du ønsker å abonnere på
×
Din e-post er registrert
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
×
En feil oppstod
De beste tørre og halvtørre champagnene i 2008
Tilbudet av brut champagne er enormt her til lands. Ikke uventet er det vintage-utgavene som skårer høyest, og på topp er to av de mest ettertraktete av alle, nemlig Salon og Krug. Som selvsagt har sin pris.
Blant de 54 champagnene er det imidlertid man
200 kroner for en 8 år gammel vin er virkelig billig, men legger du på en hundrelapp, får du et enda mer raffinert uttrykk for denne delen av Bordeaux.
Det er målet til verdens beste kvinnelige kokk Pichaya «Pam» Soontornyanakij når hun inviterer gjestene til et lekent skuespill i sin families historiske hjem i en av Bangkoks trange bakgater.
«Kattevin» behøver altså ikke komme fra en boks (som til info er en av bestselgerne i trelitersformatet), og denne holder et høyere kvalitetsnivå enn de fleste boksviner.
Smaken av pizza har en egen evne til å trøste, og denne vrien på italiensk pizzarull kalt Stromboli er ekstra hendig om middagen skal inntas ved bordet - eller i sofaen.
200 kroner for en 8 år gammel vin er virkelig billig, men legger du på en hundrelapp, får du et enda mer raffinert uttrykk for denne delen av Bordeaux.