Røres med is og siles. En ferskenbåt som garnityr på kanten av glasset.
Think you know Drambuie? Think again!
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Røres med is og siles. En ferskenbåt som garnityr på kanten av glasset.
Think you know Drambuie? Think again!
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Sendt inn av Odd Arne Ørbakk, vinner av The Drambuie Cocktail Competition 2004 arrangert av Stenberg & Blom
Dette er drinken for deg som ikke får nok bløtkake. Fløte og jordbær er en sikker vinner, og denne relativt alkoholsvake drinken er intet unntak.
Det er noe av nyhetene for øl i basis og sider/fruktvin i basis og BU.
Les hele sakenMørkt øl fra butikk eller polet som friskes opp av vin med bobler, prosecco, cava eller champagne - det du måtte ha for hånden - fungerer også i Norge i den tiden vi er inne i nå. Og den kan lages som alkoholfri uten tap av kraft.
Les hele sakenDe bærer dessuten sine fantasinavn veldig godt.
Les hele sakenJoana Maçanita er søsteren til geniforklarte Antonio Maçanita og hun lager stadig lekrere vinene fra vingården i Douro.
Les hele sakenLa deg forføre av disse populære sicilianske vinene kombinert med en smakfull meny satt sammen av kokkene på Klosteret.
Les hele sakenMen de to favorittene får også støtte av andre velkjente navn samt noen gode nykommere, inkludert i det virkelige budsjetthjørnet.
Les hele saken