Røres med is og siles. En ferskenbåt som garnityr på kanten av glasset.
Think you know Drambuie? Think again!
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Røres med is og siles. En ferskenbåt som garnityr på kanten av glasset.
Think you know Drambuie? Think again!
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Kilde Odd Arne Ørbakk, vinner av The Drambuie Cocktail Competition 2004 arrangert av Stenberg & Blom
Dette er drinken for deg som ikke får nok bløtkake. Fløte og jordbær er en sikker vinner, og denne relativt alkoholsvake drinken er intet unntak.
I Portugal lever gamle tradisjoner videre, og representerer gode hvileskjær fra den fruktdrevne stilen i det prisgunstige segmentet.
Les hele sakenSøte viner får ekstra attraksjonsverdi når det nærmer seg jul. Det er dessuten ekstra mye god å velge blant nå. Men også for den som holder seg til det tørre hvite.
Les hele sakenDen er mørk og syrlig i kirsebær- og bjørnebærfrukten, og en arketypisk crozes fra en klassisk årgang.
Les hele sakenDe er riktig så herlige og i tillegg signert en av de virkelige stjernene med en lang historie i dalen.
Les hele sakenNydampet fisk er veldig lekkert og ikke minst lettlaget på en ukedag.
Les hele sakenI november er det flere typer boblefest, og over alle rager denne unike champagnen som er både sjelden og høy priset. Men det finnes sågar knallkjøp blant de høyest skårede champagnene.
Les hele saken