Shakes og siles over i et avkjølt cocktailglass.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Shakes og siles over i et avkjølt cocktailglass.
Sendt inn av Jan Kristiansen,Rio Nattklubb i Trondheim.
Dette er drinken for deg som ikke får nok bløtkake. Fløte og jordbær er en sikker vinner, og denne relativt alkoholsvake drinken er intet unntak.
Litt krydder i hverdagen hjelper på det meste. Her er våre 13 forslag til thaiinspirerte middagsretter.
Les hele sakenNår boksvinene er av så god kvalitet som disse, kan du faktisk trygt velge dette bærekraftige formatet. Valget av vin i boks handler ikke lenger med at den er lett å putte i feriebagasjen. Men det er mange feller å gå i.
Les hele sakenProdusenten tilhører det øvre sjiktet i Jura, men er ikke like kjent som sine svært så berømte naboer.
Les hele sakenDen østre delen av Friulis sauvignon blanc-stil er vel verd å teste ut. Denne er dessuten et knallkjøp. Og en drøm til årets første asparges.
Les hele sakenDen 14. april serveres det 4-retters meny som perfekt harmonerer med 6 viner fra det anerkjente champagnehuset, Drappier.
Les hele sakenDette er de beste nyhetene i taxfreebutikken. Er det vin du er mest interessert i, må du sjekke nøye for å finne gode produkter som lønner seg å ta med hjem. Her får du nyttige tips.
Les hele saken