Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Odd-Einar Berdal,Restaurant Eik / Savoy Bar i OsloVinner av Licor 43-mesterskapet 2004
Dette er drinken for deg som ikke får nok bløtkake. Fløte og jordbær er en sikker vinner, og denne relativt alkoholsvake drinken er intet unntak.
Det er på tide å bruke av all soppen du har fylt fryser og skap med. Denne oppskriften kommer du garantert til å prøve igjen.
Les hele sakenMed så gode råvarer som i denne oppskriften må det bli godt.
Les hele sakenEn chardonnaychampagne er å finne på de 60 + største polutsalgene – perfekt for valentinsdagen den 14. februar.
Les hele sakenSelv om druen er tempranillo og området er Rioja, snakker vi om en hvitvin.
Les hele sakenLær det grunnleggende om hvitvin og smak deg gjennom åtte ulike viner. Dette kurset passer perfekt for nybegynnere, og krever ingen forkunnskaper.
Les hele sakenIkke så rart siden den er basert på vodka og hvit sjokoladelikør som smelter perfekt sammen med eller uten noen dråper sjokoladebitter.
Les hele saken