Pisk eggedosis av egg og sukker. Rør inn avkjølt, smeltet smør og potetmel blandet med maisennamel. Tilsett vannet og stek i krumkakejern.
Multekrem er som skapt for oppgaven
Dette er de syv slagene du skal bake til jul
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Du som ikke tåler gluten kan selvfølgelig lage krumkaker og spise dem med stor fornyelse. Følg bare oppskriften.
Pisk eggedosis av egg og sukker. Rør inn avkjølt, smeltet smør og potetmel blandet med maisennamel. Tilsett vannet og stek i krumkakejern.
Multekrem er som skapt for oppgaven
Dette er de syv slagene du skal bake til jul
Sendt inn av Apéritif
Denne smakfulle retten er ypperlig for de som ikke tåler gluten, men vil også falle i smak for de som ikke er allergiske.
Østerrike er ikke kjent for å ha lettsolgte navn på sine vinregioner og druesorter. Men like fullt satses det på å bringe Thermenregion opp og fram i lyset etter mange år i skyggen, uten å måtte bruke sammenligningen med Burgund.
Les hele sakenDenne oppskriften på sjokolademousse har det lille ekstra. Følg den og du blir garantert en helt.
Les hele sakenDet er altså ikke bare det franske navnet som forteller om relasjonen.
Les hele sakenOg ikke minst finnes den på de fleste pol – og sågar i magnumflaske som må bestilles.
Les hele sakenMer enn 350 viner fra hele verden på Taste vinmesse – en fest for smaksløkene!
Les hele sakenDet er for det meste gode gamle kjenninger blant nyhetene med bobler i mars, men det er ingen forkleinelse.
Les hele saken