Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Anna Tyse
Sprø flarn med kardemomme er knasende herlige småkaker. De passer dessuten perfekt som ekstra "krønsj" til frossen yoghurt og vaniljeis. Her har du en ordentlig festoppskrift på flarn med kardemomme og sitrussalat.
Blomkålbiff er et vellsmakende og godt alternativ til biff for deg som spiser vegetarmat, eller vil tillføre kostholdet ekstra grønnsaker. Med den jemenske koriandersausen Zhoug blir dette et smaksintens og deilig måltid.
Pisco sour er som navnet antyder en svært frisk drink, og den forfriskende evnen gjør at den passer perfekt også til mat.
Les hele sakenOm du har tenkt til å ta frem grillen denne helgen eller kose deg innendørs ,er gyros fredags-middagen du har lengtet etter.
Les hele sakenÅrsaken er knyttet til eieren som får sin «lønn i himmelen».
Les hele saken150 kroner er for et kupp å regne for denne spanske rødvinen.
Les hele sakenUngarn mot Frankrike, hvilken vin er din favoritt? Denne kvelden inviterer Kullt for å vise deg hvor høy kvalitet ungarske viner faktisk har, sammen med en utrolig meny.
Les hele sakenHar du allerede sikret deg noen av skogens søte blå, er disse minipaiene en god måte å bruke fangsten på.
Les hele saken