Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Anna Tyse
Sprø flarn med kardemomme er knasende herlige småkaker. De passer dessuten perfekt som ekstra "krønsj" til frossen yoghurt og vaniljeis. Her har du en ordentlig festoppskrift på flarn med kardemomme og sitrussalat.
Blomkålbiff er et vellsmakende og godt alternativ til biff for deg som spiser vegetarmat, eller vil tillføre kostholdet ekstra grønnsaker. Med den jemenske koriandersausen Zhoug blir dette et smaksintens og deilig måltid.
Kitzeck-Sausal er et område få har hørt om, men som du ikke glemmer når du først har vært der.
Les hele sakenDet finnes høyereliggende vinmarker i Argentina enn hvor disse kommer fra, men veldig få som er så nær og så påvirket av Andes-fjellene.
Les hele sakenAt denne roséen finnes på slottet*, skal ha med familiebånd å gjøre. Og garantert også fordi den smaker veldig godt.
Les hele sakenDirk Niepoorts tanker går lenger enn til sine vinmarker.
Les hele sakenUngarn mot Frankrike, hvilken vin er din favoritt? Denne kvelden inviterer Kullt for å vise deg hvor høy kvalitet ungarske viner faktisk har, sammen med en utrolig meny.
Les hele sakenBlant de drøyt 500 rosévinene vi har testet det siste året, for det meste årgang 2025 og 2024 finner du garantert noe for din smak og ditt budsjett. Også de beste rosevinene under 200 kroner.
Les hele saken