- Fyll en shaker halvfull med is, ha i alle ingrediensene og rist godt.
- Sil drinken over i et iskaldt cocktailglass og pynt med frisk frukt på kanten
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Chi-chi kan minne om en pina colada, men har vodka og ikke rom. Denne har heller ikke ananas, derimot grapefruktjuice og er derfor friskhere.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Sendt inn av Maxxium Norge
Det er ikke bare at disse vinene kommer fra en anonym adresse i Rheinhessen, men stilen bidrar til å skape ny interesse for Tysklands viktigste og hurtigst voksende vinstiler.
Les hele sakenKitzeck-Sausal er et område få har hørt om, men som du ikke glemmer når du først har vært der.
Les hele sakenDet finnes høyereliggende vinmarker i Argentina enn hvor disse kommer fra, men veldig få som er så nær og så påvirket av Andes-fjellene.
Les hele sakenGrillet laks smaker så mye bedre enn tørr kjøttdeig, og tilbehøret i denne oppskriften er også litt annerledes enn standard.
Les hele sakenDe beste basisnyhetene i juli fyller akkurat en handlekurv. Slik sikres du både unike og prisgunstige viner til sommermenyen.
Les hele saken