- Fyll en shaker med isbiter og tilsett ingrediensene.
- Rist godt og sil over i et avkjølt cocktailglass.
Tips: Om du ikke får tak i yuzujuice, kan du bruke lime eller sitron.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Ruby Red ble skapt i anledning Absolut Ruby Red kom på markedet i 2006. Drinken kan også lages med vanlig vodka for det er smaken av rød grapefrukt som er i sentrum.
Tips: Om du ikke får tak i yuzujuice, kan du bruke lime eller sitron.
Sendt inn av Aperitif
Denne drinken er inspirert av julefilmen Elf fra 2003 - med Will Ferrell i hovedrollen. En perfekt kickstart for juleferien.
Les hele sakenBrune pinner høres kanskje litt kjedelig ut, men disse julekakene er faktisk veldig gode og populære.
Les hele sakenDet er ikke til å komme fra at det er med beaujolais fra de 10 cru-ene, at det blir spenning. Og denne for Norge nye produsenten overbeviser stort.
Les hele sakenTre virkelig gode syraher servert på ulike måter, men fra samme magiske hånd.
Les hele sakenHer får du en smakfull og enkel oppskrift som er perfekt nå i juleinnspurten.
Les hele sakenApéritifs julemeny inneholder alle oppskrifter du behøver for å gjøre julen vellykket, også når det gjelder å velge passende drikke.
Les hele saken