- Fyll en shaker med isbiter og tilsett ingrediensene.
- Rist godt og sil over i et avkjølt cocktailglass.
Tips: Om du ikke får tak i yuzujuice, kan du bruke lime eller sitron.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Ruby Red ble skapt i anledning Absolut Ruby Red kom på markedet i 2006. Drinken kan også lages med vanlig vodka for det er smaken av rød grapefrukt som er i sentrum.
Tips: Om du ikke får tak i yuzujuice, kan du bruke lime eller sitron.
Kilde Aperitif
I november er det flere typer boblefest, og over alle rager denne unike champagnen som er både sjelden og høy priset. Men det finnes sågar knallkjøp blant de høyest skårede champagnene.
Les hele sakenBlant de 450 testede rødvinsnyhetene i november holder Rhone og Rostaing fortet, men også lenger sør i dalen er det, ikke overraskende, knallgode viner å finne.
Les hele sakenDen er mørk og syrlig i kirsebær- og bjørnebærfrukten, og en arketypisk crozes fra en klassisk årgang.
Les hele sakenDe er riktig så herlige og i tillegg signert en av de virkelige stjernene med en lang historie i dalen.
Les hele sakenOpplev en helt spesiell kveld der moderne norske juleklassikere møter noen av Badens mest spennende viner. Her får du møte «Next Generation Winemaker of the Year”, Johanna Bernhart.
Les hele sakenSelv om kongekrabbe er en eksklusiv råvare med god egensmak, tåler den litt juling som i denne oppskriften.
Les hele saken