Bland sammen alt til røren og stek vaflene på vanlig måte.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sprø flarn med kardemomme er knasende herlige småkaker. De passer dessuten perfekt som ekstra "krønsj" til frossen yoghurt og vaniljeis. Her har du en ordentlig festoppskrift på flarn med kardemomme og sitrussalat.
Blomkålbiff er et vellsmakende og godt alternativ til biff for deg som spiser vegetarmat, eller vil tillføre kostholdet ekstra grønnsaker. Med den jemenske koriandersausen Zhoug blir dette et smaksintens og deilig måltid.
Dette er de beste søte vinene til sommerens bær fra skog eller hage. Bringebær, jordbær, blåbær, kirsebær og moreller finner sine beste matcher.
Les hele sakenNå er de norske bærene her. Både de du finner i butikken og helt gratis i skogen. Her får du de tipsene og oppskriftene du trenger.
Les hele sakenVi snakker om en hvitvin hvis druer vokser i noe av det mest historiske jordsmonnet.
Les hele sakenMed både chardonnay, chenin blanc og rosévin i porteføljen samt pinot noir fra Patagonia, har mye skjedd samtidig som Weinert er trofast mot konseptet.
Les hele sakenSteambuns - dampboller - er fortsatt veldig populært. Prøv denne oppskriften med ølbraisert svinekjøtt og du blir hekta du også.
Les hele sakenMen hvor sterk bestemmer du selv. Her er den enkle oppskriften spagetti all'amitriciana.
Les hele saken