Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Kilde Grethe Øie Paulsrud
Det er utrolig hvor raskt vi mister lysten på julekaker. Derfor kan du gi dem nytt liv i form av crumble som sammen med bær fra fryseren blir til en herlig lettlaget dessert.
Hva kan smake bedre enn en salat bestående av melon og druer? Denne fruktsalaten må du prøve. Her den meget enkle oppskriften.
Denne superenkle varme rømmmekremen er et veldig godt og litt annerledes følge til friske jordbær. Det er Arne Brimi som har komponert oppskriften.
Denne vegetarretten er ekstra mettende og med et lite kick.
Les hele sakenFaren for ødelagt vin på grunn av dårlig korkkvalitet er nærmest minimert, med de siste årenes investeringer i teknologi. Vi ser på hvordan hi-tech og menneskelig luktesans kombineres for å tilby vinprodusenter bærekraftig framstilte vinkorker.
Les hele sakenDet er ikke bare fordi de er sjeldne, men selvsagt først og fremst fordi de er noen riktige godbiter.
Les hele sakenDe kommer fra Californias sentrale kystnære vinmarker og finnes på et pol nær deg.
Les hele sakenTre norske vinfolk som med sin brede kunnskap har laget viner med historier verdt å fortelle. Den 09. november får du smake 7 viner fra P.A. Larsen og høre de spennende historiene.
Les hele sakenDet er en kjapp oppsummering av de 40 produktene som er testet og hvor noen går lenger enn andre i både karakter og villskap.
Les hele saken