Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Grethe Øie Paulsrud
Det er utrolig hvor raskt vi mister lysten på julekaker. Derfor kan du gi dem nytt liv i form av crumble som sammen med bær fra fryseren blir til en herlig lettlaget dessert.
Hva kan smake bedre enn en salat bestående av melon og druer? Denne fruktsalaten må du prøve. Her den meget enkle oppskriften.
Denne superenkle varme rømmmekremen er et veldig godt og litt annerledes følge til friske jordbær. Det er Arne Brimi som har komponert oppskriften.
Eneste ulempen er selvsagt høye priser, men når det er sagt, finnes det også veldig godt prisede alternativer fra andre destinasjoner.
Les hele sakenVi får ikke nok av champagne og britiske bobler her i nord, og det virker som om de økende prisene ikke stopper denne lysten.
Les hele sakenTakket være naturlige metoder, biodynamisk drift og råd fra en kultprodusent, har denne historiske Languedoc-produsenten fått en nystart, men ikke helt uten dramatikk.
Les hele saken159,90 er virkelig billig i dagens prisleie, og i hvert fall når den er så vellaget som denne.
Les hele sakenBåde store og små kan fritt velge hva de fylles med. Nyt dem i hjemmet eller pakk dem med i sekken og grill over bålet.
Les hele saken2024 og 2025-årgangene gir rieslinger for to ulike smakspreferanser, som kommer til å sikre denne populære vinstilens vekst i Norge. Septembernyhetene har også mye annet å by på.
Les hele saken