Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Grethe Øie Paulsrud
Det er utrolig hvor raskt vi mister lysten på julekaker. Derfor kan du gi dem nytt liv i form av crumble som sammen med bær fra fryseren blir til en herlig lettlaget dessert.
Hva kan smake bedre enn en salat bestående av melon og druer? Denne fruktsalaten må du prøve. Her den meget enkle oppskriften.
Denne superenkle varme rømmmekremen er et veldig godt og litt annerledes følge til friske jordbær. Det er Arne Brimi som har komponert oppskriften.
Med både chardonnay, chenin blanc og rosévin i porteføljen samt pinot noir fra Patagonia, har mye skjedd samtidig som Weinert er trofast mot konseptet.
Les hele sakenHer får du 10 lettlagde oppskrifter hvor denne fantastiske råvaren er i høysetet.
Les hele sakenGresk vin er i vinden og noen er mer klassiske enn andre. Disse er dessuten knallgode kjøp.
Les hele sakenDen er saftig og leskende med moderat alkohol og et bredt bruksområde. På 60+ pol.
Les hele sakenMarokkansk krydring og sitron gir det smaksrike fiskekjøttet et solid løft. Retten lager seg nesten selv.
Les hele sakenOg det helt uten å gå veien om proteiner fra fisk eller kjøtt. Focaccia stekt som en tykk pizza og med poteter i deigen gir god metthetsfølelse og et smil om munnen.
Les hele saken