Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Leif Arne Plahter, Markens Grøde i Tromsø
Denne moussen smaker herlig og det sørger rabarbraen for. Enkel å lage hvis du følger vår oppskrift.
Sjokolademousse er noe av det beste som finnes etter en sommerlig middag eller til kaffen. Det er enklere enn du tror. Slik gjør du det.
Den er saftig og leskende med moderat alkohol og et bredt bruksområde. På 60+ pol.
Les hele sakenIkke bare oppskrifter, men også fakta og tips om blåskjell samt selvsagt drikkeforslag.
Les hele sakenAt det er noe ekstra med vinene som kommer fra et øyrike midt i Atlanteren, er en underdrivelse.
Les hele sakenMens mange har vendt naturviner ryggen*, er denne beviset på at konseptet ikke er en forbigående trend.
Les hele sakenOg liker du ikke sild, kan du bruke makrell, ørret eller laks i denne vårlige vrien på en salat som både smaker fortreffelig som hovedrett som på et koldtbord eller til brunsj.
Les hele sakenBåde kaffe og te smaker fortreffelig som kald drikk. Her er ni oppskrifter på leskende sommerdrikker. Og mange gode tips.
Les hele saken