Ăl er den nye vinen, men vet du egentlig nok om Ăžl? Ăl er nemlig sĂ„ mye mer enn den vanlige pilsen eller juleĂžlet. Det er en hel vitenskap kombinert med mange hundre Ă„rs historie og ikke minst den nye generasjon av bryggeres smittende entusiasme. Bli smittet du ogsĂ„ og opplev hva vann, malt, gjĂŠr og humle, kan gi av varierte og smakfulle Ăžlsorter.
Smak 9 Ăžlsorter fra premierte Ăžlbryggere

Det er Henrik PapsÞ fra Amager Brygghus som denne kvelden tar deg igjennom Þlets historie og den fantastiske utviklingen vi har sett de siste Ärene gjennom Þlbrygging av hÞy kvalitet.
Han lÊrer deg om overgjÊret, undergjÊret og spontangjÊret Þl, og hvordan du smaker Þl for Ä fÄ best mulig smaksopplevelse.
Gjennom 9 fantastiske Þl fÄr du selv smake, se og lukte hvordan de forskjellige ingrediensene benyttes for Ä gi forskjellige smaker pÄ Þlet.
GÄ ikke glipp av denne utrolige smakingen - ta med deg din kjÊre, venner og kolleger pÄ en uforglemmelig smakfull opplevelse!