- Mos fetaosten og tilsett resten av ingrediensene.
- Sett kaldt til servering.
Deilig til stekt kylling- eller kalkunfilet.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Denne urtekremen skal du ha ved siden av hvis du skal servere stekt kylling- eller kalkunfilet.
Deilig til stekt kylling- eller kalkunfilet.
Sendt inn av Apéritif
Den er i tillegg et veldig godt kjøp, kommer i svært små kvanta og blir raskt utsolgt, så handle raskt. Eller velg den røde utgaven. Så er du klar for piknik.
Les hele sakenDe inneholder nemlig vin som er ment for en helt annen prisklasse.
Les hele sakenHos Al-Cantàra kombineres kunst og poesi med vinmaking og innimellom andre enn de vanlige druesortene i førersetet – og det smaker svært godt.
Les hele saken200 kroner hver og alle gjør en jobb overfor vårens første grilling. Samtidig som de skiller seg klart ut i sin prisklasse.
Les hele sakenIkke nøl med å dra på denne middagen. En meget spennende 5-rettes meny blir servert til 5 viner fra historisk vinhus.
Les hele sakenSå selv om det er en god håndfull friske og konsentrerte 2024-rieslinger som er verd å sjekke ut, utfordres de både innen- og utenfra.
Les hele saken