Bli abonnent på aperitif + og oppnå store fordeler samtidig som rabatter på alle våre kurs
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Bli abonnent på aperitif + og oppnå store fordeler samtidig som rabatter på alle våre kurs
Sendt inn av Kari
Grissini kan du selvfølgelig kjøpe, men de blir mye bedre hvis du lager de selv. Det er utrolig enkelt. De passer utmerket som tilbehør til supper, gryteretter, ostefat og tapasbord.
Mens mange har vendt naturviner ryggen*, er denne beviset på at konseptet ikke er en forbigående trend.
Les hele sakenSiden det drikkes mye (kjedelig) øl i disse VM-tider, er det på tide å gå for et av alternativene blant sommerens nyheter i basisutvalget på polet.
Les hele sakenDet er ikke bare at disse vinene kommer fra en anonym adresse i Rheinhessen, men stilen bidrar til å skape ny interesse for Tysklands viktigste og hurtigst voksende vinstiler.
Les hele sakenHer skal nemlig alt godgjøre seg sammen i en liten time til en rett som både cowboys og cowgirls vil like.
Les hele sakenEn av sommerens vellykkete, om enn ikke like åpenbare, kombinasjoner er spekesild og nypoteter. Her i en modernisert utgave.
Les hele saken