Bli abonnent på aperitif + og oppnå store fordeler samtidig som rabatter på alle våre kurs
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Bli abonnent på aperitif + og oppnå store fordeler samtidig som rabatter på alle våre kurs
Sendt inn av Kari
Det som gjør disse kanelsnurrene ekstra gode er en «hemmelig» ingrediens. Les oppskriften, så finner du løsningen.
Les hele sakenSå selv om det er en god håndfull friske og konsentrerte 2024-rieslinger som er verd å sjekke ut, utfordres de både innen- og utenfra.
Les hele sakenGrégoire Hoppenots Fleurie-er lever opp til at Beaujolais er det «nye» Burgund, med en annen druesort og et annet terroir, men prisene er fortsatt og heldigvis svært moderate.
Les hele sakenTo varianter av pinot noir, og en morsom ikke helt tørr blandingsrosé i litersflaske. Da er vi i gang.
Les hele sakenMed en så enkel oppskrift som denne lager du raskt en smakfull middag til familien.
Les hele sakenHos Al-Cantàra kombineres kunst og poesi med vinmaking og innimellom andre enn de vanlige druesortene i førersetet – og det smaker svært godt.
Les hele saken