Bland sammen mel, salt, pepper, egg og melk til en glatt røre. Tilsett mais, ost og persille.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Så enkelt og så godt. Det er du sikkert enig når du har smakt de.
Bland sammen mel, salt, pepper, egg og melk til en glatt røre. Tilsett mais, ost og persille.
Sendt inn av Matprat.no
Med squash og fetaost lager du fetapannekaker som er en vegetarrett. Her er den enkle oppskriften du kommer til å benytte mange ganger.
Pannekaker kan også gratineres, og de kan til og med ha reker som topping.
Steinbit i en blåskjellsaus/gryte eller saute på fagspråket, er så godt som sjømat kan bli. Ikke er det vanskelig heller.
Les hele sakenBakt camembert er uimotståelig deilig helgekos. Perfekt for en kveld med selvpleie eller en romantisk kveld for to.
Les hele sakenStadig flere britiske viner uten bobler kommer til Norge, og de er virkelig overbevisende.
Les hele sakenI siste årgang har den fått druer fra topp vinmarker uten at prisen har gått særlig opp.
Les hele sakenDen 14. oktober har du muligheten til å bli bedre kjent med den anerkjente vinprodusenten Sanford, når du får smake på 6 av deres viner til en fantastisk meny.
Les hele sakenBraastad-familien, nå med Edouard, har for første gang på 150 år fått inn en person utenfor familien til å lage produktene. Aurelien Jayat har lang erfaring fra vin- og champagneindustrien, som kommer til nytte i møtet med det fallende markedet.
Les hele saken