Ha alle ingrediensene i en shaker med is og rist godt til alt er godt blandet. Sil over i et stort avkjølt cocktailglass.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Med denne oppskriften får du en utrolig velsmakende drink komponert av den dyktige bartenderen Chuck Herron.
Ha alle ingrediensene i en shaker med is og rist godt til alt er godt blandet. Sil over i et stort avkjølt cocktailglass.
Sendt inn av Komponert av Chuck Herron, Ricks, Bergen
Empress' kombuchaer er det ultimate startpunkt for å lage alkoholfrie drinker som gir umiddelbart lyst på en til. Og så er det bare å kjøre på.
Les hele sakenNorske plommer er fantastiske, men har veldig kort sesong. Bak denne kaken nå. Her er oppskriften.
Les hele sakenÅrsaken er knyttet til eieren som får sin «lønn i himmelen».
Les hele saken150 kroner er for et kupp å regne for denne spanske rødvinen.
Les hele sakenSalt, eksotisk og velsmakende. Okonomiyaki – en type japansk pannekake - gir oss de beste smakene fra det japanske kjøkkenet, og er et utmerket valg til fredagskosen.
Les hele sakenSherry har en gyllen fortid, før forsterkningen, som stadig flere yngre vinmakere henter fram igjen.
Les hele saken