Ha alle ingrediensene i en shaker med is og rist godt til alt er godt blandet. Sil over i et stort avkjølt cocktailglass.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Med denne oppskriften får du en utrolig velsmakende drink komponert av den dyktige bartenderen Chuck Herron.
Ha alle ingrediensene i en shaker med is og rist godt til alt er godt blandet. Sil over i et stort avkjølt cocktailglass.
Sendt inn av Komponert av Chuck Herron, Ricks, Bergen
150 kroner er for et kupp å regne for denne spanske rødvinen.
Les hele sakenDet er ikke bare for at den smaker godt med en snaps, men også for at denne måten å tilberede sild på får ut den beste smaken.
Les hele sakenInnholdet er chardonnay fra en av toppcruene i Jura.
Les hele saken169,90 er utrolig lavt priset for en vin som denne. Den finnes på 60+ pol.
Les hele sakenDenne onsdagen disker vi opp med en skikkelig fest av en vegetarrett. Enkle ingredienser som aubergine og linser blir totalt forandret med deilige aromatiske krydder.
Les hele sakenDenne oppskriften kan du for øvrig fint lage uten grill, eller sågar uten skinn om du bare får tak i filet.
Les hele saken