Denne retten hører hjemme på et hvert koldtbord eller som forret. Med den vinaigretten vi foreslår kan vi garantere deg suksess.
Denne retten hører hjemme på et hvert koldtbord eller som forret. Med den vinaigretten vi foreslår kan vi garantere deg suksess.
Pepperrot gir et ekstra kick til tilbehøret og til den krydrete laksen.
En skalldyrsalat som dette smaker vidunderlig godt, uten de store bestrebelsene.
Steinbit kan grilles rett på grillen eller i dobbel grillrist. Ekstra fin smak får den om den får ligge i krydderblandingen før grilling.
Kveite er en favoritt. Når du lager den på den måte vi anbefaler i denne oppskriften er du sikret suksess.
Pasta og laks gjør susen. Det er egentlig sitronsausen som setter spiss på denne retten. Prøv denne knallgode oppskriften.
Så deilig kan skrei eller torsk smake med så enkelt tilbehør.
I denne bacalao-oppskriften har vi erstattet klippfisk med torskefilet, og aller helst ryggfileten. Dermed blir retten både enklere og rimeligere å lage. Garantert at det ikke går utover smaken.
Her har vi hentet inspirasjon fra Englands tradisjonelle fish´n chips. Denne versjonen har ertepuré og sitronbåter som tilbehør.
Denne klassiske retten sørger for ultimat feststemning hver gang den kommer på bordet.
Karrisaus smaker veldig god til mer enn fiskeboller. Her er det kveita som får selskap. Og den får med seg mye annet godt også.
Denne deilige retten med flyndrefileter er raskt å lage. Den smaker herlig med urtesausen du også får oppskriften på.
Dette er en fantastisk god rett. Helstekt smørflyndre egner seg meget godt som søndagsmiddag eller når du har lyst på noe veldig godt.
For mange er torsk toppen av lykke, og det er ikke rart når du får den servert slik som her med søtpotetpuré og asparges.
Stekt seifilet er deilig. Med karrisausen ved siden av blir det deilig måltid.
Sei smaker herlig når du tilbereder den på denne måten. Med en deilig salat ved siden av blir måltidet optimalt.
Dette er nam nam. Oppskriften Pannestekt skrei med erter og hollandaise er signert en av Norges aller beste kokker Kari Innerå.
Her skal du pakke stykker av torsken inn i Parma-skinke. Og ved siden av skal du servere byggotto. Du finner alt i oppskriften.
Trå til med denne oppskriften på et ekstra godt måltid med skrei med sprøstekt skinn og en farlig god rødvinssaus.