Denne drinken er både leskende og alkoholsvak og dermed perfekt etter en lang skitur eller spasertur. Du mikser den på et øyeblikk - med det du måtte ha i hus eller hytte.
Kombinasjon av ekstra god cognac og sjokolade kan ikke bli annet enn godt. Og den passer like godt kald som varm, i elegant cocktailglass eller i en kopp utendørs.
Eleven Madison Park topper årets Wolrds50best-liste. Og danske Geranium fortsetter å klatre oppover listen som eneste skandinaviske restaurant blant de 20 beste.
Roter veltliner er ytterst sjelden, ikke bare i Norge, men også der den kommer fra. Denne supre utgaven er laget av biodynamisk dyrkete druer, selges veldig billig i Norge og finnes i 65 polutsalg.
Importen av øl i butikkstyrke er nå så stor at hvert femte glass øl er brygget utenfor landets grenser. Mens noen frykter en reprise på ølkrigen fra begynnelsen av 2000-tallet, forklarer importør Carlsberg-Ringnes det hele med midlertidige kapasitetsutfor